به علت نوسانات قیمت لطفا قبل از سفارش با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

09194109168

سه شنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

اولین کتاب شیرآلات بهداشتی و کاهش مصرف آب

اولین کتاب شیرآلات بهداشتی و کاهش مصرف آب با حضور سمیه قره داغی، مدیرعامل شرکت «شیرآلات شودر»، مهدی طباطبایی دبیر انجمن صنعت تاسیسات، دکتر شهرام دلفانی رئیس بخش تاسیسات مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و وحید دوستی مولف کتاب و مشاور فنی شرکت شودر، در مراسمی در خانه کارمان  رونمایی شد.

کتاب «شیرآلات بهداشتی و کاهش مصرف آب» توسط وحید دوستی با حمایت شرکت «شیرآلات شودر» و در زمینه‏  نحوه‏ تولید، نصب و نگهداری شیرآلات بهداشتی و پرداختن به ضرورت استفاده از کاهنده‏های مصرف که از مهم‌ترین عوامل بهینه‌سازی مصرف آب هستند، تالیف شده است.

با پیشرفت تکنولوژی، گرچه نیازهای اولیه‏ انسان به منابع حیاتی، دستخوش تغییرات زیادی شده است اما نیاز به برخی از آنها، نه تنها کم نشده بلکه با گذر زمان و رشد جمعیت و گسترش شهرنشینی و بهبود خدمات بهداشتی، بیش از پیش و به طور روز افزون در زندگی انسان افزایش پیدا کرده است. یکی ازمهمترین این نیاز‏ها، نیاز انسان و طبیعت به آب است که زندگی همه‎‏ موجودات این کره‏  خاکی، به حضور و تداوم وجودش وابسته است.

در ابتدای مراسم رونمایی از کتاب، دکتر شهرام دلفانی، رئیس بخش تاسیسات مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن توجه به فرهنگ‌سازی در مصرف آب و مشکلات آب‌رسانی در کشور را موضوع مهمی برشمرد و از مولف این کتاب برای پرداختن به این موضوع و نوع نگاه کاربردی کتاب تقدیر کرد.

سپس سمیه قره داغی، مدیرعامل شرکت «شیرآلات شودر» با اشاره به اهمیت و نیاز پرداختن به مقوله کاهش مصرف آب، حمایت از تالیف این کتاب را در راستای مسئولیت اجتماعی برند شودر توصیف کرد.

شودر به عنوان شرکتی فعال در تولید شیرآلات و در راستای مسئولیت اجتماعی برند و ارتقای مصرف صحیح و نگه‏داری از سرمایه‏ بدون جایگزین آب، اقدام به انتشار این کتاب کرده است. در کتاب شیرآلات بهداشتی و کاهش مصرف آب به نوین‏سازی صنعت و بهبود کیفیت تولید به عنوان راهی مناسب و موثر برای برون‌رفت از معضل کمبود آب پرداخته شده است.

در بخش دیگری از این ، مهدی طباطبایی، دبیر انجمن صنعت تاسیسات ضمن تشکر از مولف کتاب و قدرانی از برند شودر برای ورود به حوزه نشر کتب و مستندات استاندارد، به اهمیت این موضوع در بالا بردن سطح استاندارد در ساختمان و مسکن پرداخت. در ادامه نیز وحید دوستی، مولف کتاب توضیح داد که چالش‌های بسیاری در مسیر تالیف این کتاب به عنوان یک کتاب جامع و مرجع پیش رو بود و دغدغه اصلی در نگارش آن، کاربردی بودن برای جامعه مهندسین، نصابان و متخصصین تاسیسات بوده است.

در پایان مراسم، رضا قره داغی، رئیس‌هیات مدیره برند شودر در مورد اهمیت نصب فنی شیرآلات بهداشتی و در نهایت رضایت مصرف‌کننده نهایی برای حاضرین توضیحاتی ارائه داد.

ثبت نظر