به علت نوسانات، قیمت ها بروز نمی باشد لطفا قبل از سفارش با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

09194109168

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

ضمانت 7 روز بازگشت کالا

فروشگاه بارناوا در راستای جلب رضایت مشتریان خود، برای کلیه ی محصولاتی که برای فروش عرضه می دارد خدمات تعویض و مرجوع کالا را با شرایط زیر ارایه می نماید:
شرایط بازگرداندن کالاها

وجود ایراد در کالای خریداری شده

مشتریان محترم در صورت مشاهده هرگونه ایراد در کالای دریافتی خود باید پس از دریافت بلافاصله به همکاران ما در واحد خدمات پس از فروش بارناوا اطلاع داده و بلافاصله کالا را جهت تعویض، عودت دهند. در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر، مطابق درخواست مشتری، کالا می تواند با کالای دیگر جایگزین شده و یا مبلغ آن به حساب وی واریز گردد. بدیهی است در صورت تعویض و وجود اختلاف قیمت، مابه التفاوت آن به طرفین پرداخت و یا بازگردانده می شود.

لازم به ذکر است جهت تعویض کالا، کامل بودن بسته خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول و رسید خرید ضروری است. متاسفانه رسیدگی به درخواست هایی که پس از 24 ساعت از زمان دریافت سفارش ارجاع شوند، میسر نخواهد بود.


اطلاعات ارایه شده در وب سایت از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با کالای فروخته شده مغایر باشد

همکاران ما در فروشگاه بارناوا حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهند تا اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، رنگ و جنس، مطابق نمونه اصلی باشد. بر همین اساس اگر محصول خریداری شده توسط مشتری دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت باشد، مشتری می تواند از حق استرداد کالا استفاده نماید.

برای استفاده از این سرویس حداکثر تا 24 ساعت پس از مشاهده مغایرت، با تیم خدمات پس از فروش رومیس تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که جهت عودت، کالا باید در شرایط اولیه باشد. در مواردی که مغایرت کالا قبل از خارج شدن آن از حالت پلمپ قابل تشخیص است، لطفا کالا را به همان صورت پلمپ به فروشگاه جکوزی شاپ باز گردانید.

انصراف از خرید کالا

در صورتی که قبل از ارسال کالا از خرید خود منصرف شدید، می توانید با واحد پشتیبانی تماس گرفته تا همکاران ما نسبت به لغو سفارش اقدامات لازم را انجام دهند.

اما چنانچه کالا تحویل شده باشد می توانید حداکثر تا هفت روز کاری پس از دریافت کالا (درصورت باز نکردن بسته و پلمپ بودن آن) سفارش خود را مرجوع نمایید. لازم به ذکر است هزینه‌ی برگشت بسته در این حالت بر عهده ی مشتری می باشد.

در صورت باز شدن تگ از محصول، هر گونه استفاده نادرست و خارج کردن محصول از شکل و ظاهر اولیه توسط مشتری، فروشگاه بارناوا مسئولیتی در قبال تعویض و یا عودت محصول نخواهد داشت.


آسیب های ناشی از حمل و نقل

کلیه کالاهای عرضه شده در فروشگاه جکوزی شاپ  با بسته بندی مخصوص به همراه آرم شرکت فروشگاه بارناوا و همچنین برچسب های مارک شده با نام فروشگاه بارناوا برای مشتریان ارسال می‌شوند. لطفا از دریافت محصولات باز شده یا فاقد بسته بندی  خودداری نمایید تا در هنگام دریافت خدمات پس از فروش دچار مشکل نشوید.

مشتریان محترم شهرستان توجه داشته باشند هنگامیکه بسته پستی خود را دریافت می‌کنند، ابتدا سلامت فیزیکی جعبه را بررسی و در صورت هرگونه آسیب از تحویل آن خودداری نمایند.

نوشتن توضیحات، برچسب زدن و یا موارد مشابه روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، کالا را از شرایط عودت خارج می‌کند.
درصورتی که مدل یا سایز کالا موجود نباشد، سفارش طبق توافق با مشتری ابطال و یا با مدل دیگری تعویض می‌گردد.