به علت نوسانات، قیمت ها بروز نمی باشد لطفا قبل از سفارش با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

09194109168

قوانین سایت

قوانین و شرایط مندرج در این قسمت صرفا به منظور آگاهی کاربران محترم جکوزی شاپ در رابطه با نحوه عملکرد و ارائه خدمات رومیس می‌باشد تا با اطمینان خاطر، خریدی لذت بخش را تجربه نمایند. جکوزی شاپ همواره ارایه خدمات برتر و رضایت مشتریان خود را مد نظر داشته و عملکرد خود را همراستا با قوانین خود، قرار خواهد داد.

این قوانین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و ثبت سفارش در سایت جکوزی شاپ به معنای آگاه بودن و پذیرفتن این شرایط و قوانین محسوب خواهد شد.

لازم به ذکر است امکان و حق تغییر این قوانین در شرایط و بازه‌های زمانی مختلف برای جکوزی شاپ محفوظ می‌باشد و قوانین جدید جایگزین قوانین قبلی محسوب خواهد شد.

در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام در خصوص موارد زیر، همکاران ما در واحد خدمات پشتیبانی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

ثبت سفارش

.جکوزی شاپ ارائه بهترین خدمات در تمامی مراحل خرید را ، حق مشتریان خود دانسته تا خریدی آسان و مطمئن داشته باشند

امکان ثبت سفارش کالا در جکوزی شاپ در هر ساعت از شبانه روز و در طی هفته حتی روزهای تعطیل وجود دارد. پس از ثبت سفارش، شناسه سفارش از طریق ایمیل برای مشتریان ارسال خواهد شد و با توجه به زمان ثبت، سفارش مشتریان در صف تایید قرار خواهند گرفت.

کلیه سفارش های ثبت شده ی مشتریان در طول روزهای کاری طی ساعات 8 الی 16:30 و اولین روز پس از تعطیلات بررسی می شوند.

منظور از روزهای کاری، روزهای شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است. در صورتی که پس از ثبت سفارش مشتری، موجودی کالای درخواستی مشتری در جکوزی شاپ به پایان برسد یا به هر دلیل دیگر قابل تحویل نباشد، جکوزی شاپ خود را مسئول و متعهد می داند تا از طریق ارتباط با مشتری، وی را مطلع سازد و در صورت تمایل مشتری، کالای جایگزین برای مشتری ارسال می شود. بدیهی است در صورتیکه کالای جایگزین افزایش قیمت نسبت به کالای درخواستی داشته باشد، پرداخت هزینه ی مابه التفاوت بر عهده ی مشتری خواهد بود. در صورت پرداخت بهای کالا توسط مشتری و عدم امکان تحویل کالا، بنا به درخواست مشتری، هزینه به او عودت یا در حساب مشتری ثبت می شود. پیگیری سفارشات ثبت شده و مراحل ارسال آن ها از طریق اطلاعات ثبت شده در پروفایل شخصی مشتری امکان پذیر خواهد بود. بنابراین در تکمیل فرم اطلاعات شخصی خود دقت لازم را مبذول فرمایید. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص و یا اشتباه سفارشات قابل پیگیری نخواهند بود.